Tarihçemiz

Egea Food, kökü itibarıyla 1983 yılında Almanya’da kurulmuş bir firmanın devamı niteliğindedir. Etnik marketlere kesilmiş et tedariki yaparak başlayan ticari hayatı, kısa zamanda “Hazır Döner” üretimine yönelmiş bir ailenin başlangıç hikayesidir. Günümüzde Avrupa başta olmak üzere dünyanın hemen her yerine yayılmış olan “Döner Kebap”, Amerika kıtasında da git gide popüler hale gelmiştir. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde, yeni bir damak tadı olarak çok hızlı gelişiyor.

Devamı...
Tarihçemiz

Döner Kebap Çeşitlerimiz

Egea Food Döner’leri süt danası, genç dana, piliç ve hindi etlerinden üretilmektedir. Her et çeşidinin kendine özgü tad ve lezzeti değişik dönerler olarak hazırlanıp müşterilerimize gönderilmektedir.

Dana etleri ve piliç-hindi türü etler kesinlikle ayrı şekilde üretim sürecine dahil edilirler. Salmonella gibi tehlikeli hastalıklara karşı hijyenik özen en üst seviyede tutulur. Kıyma katkılı dönerler için yine gerekli bütün hijyen titizliğine dikkat edilmektedir.

Tüm Boyutlar Mevcut
 • Sertifikalarımız

  Sertifikalarımız

  Ürettiğimiz her şeyin mükemmel bir tad olarak sona erdiğinden emin olmaya kararlıyız. Ancak, kalite güvencesi için görevimiz bundan daha fazlasıdır. Sıkı güvenlik standartlarımızın her gün USDA ve HACCP gereksinimlerini karşıladığından emin oluyoruz ve ötesine gitmek icin çalışıyoruz.

 • Üretim Felsefesi

  Üretim Felsefesi

  Egea Food olarak üretim felsefemiz mükemmel ve kaliteli et ürünlerini kullanmaktır.

 • Ulaşım

  Ulaşım

  Teslimat ve Devralma Taşıma için uygun plastik folyo ve / veya palet karton kutulara sarılmış donmuş döner, kebaplar müşterinin adresine teslim edilebilir veya müşteriler tesisimizden teslim alabilir ve taşıma surecini organize edebilir. Taşıma sıcaklığı 0 ° f'dir.

 • Kalite

  Kalite

  Egea Food olarak döner üretimi sırasında ve bitiminden sonra kaliteyi korumak için çok sayıda denetim yapıyoruz.